Állás az Új Nemzedéknél: tehetségfejlesztési titkárságvezető

17/05/17 szerda
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres titkárságvezető pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • tehetségfejlesztési igazgató munkájának teljes körű támogatása (személyi asszisztencia), határidők, naptár kezelése
  • titkárságvezetői feladatok teljes körű ellátása
  • általános adminisztrációs feladatok (postázás előkészítése, iktatás, szabadságnyilvántartás és havi jelenléti ívek készítése, irodaszerek beszerzésének lebonyolítása)
  • projekt dokumentumok nyilvántartása
  • értekezletek és tárgyalások megszervezése
  • projektértekezletek és vezetői meetingek összehívása, emlékeztetők készítése
  • konzorciumi és munkacsoporti ülések összehívása, dokumentáció összeállítása, emlékeztető készítése
  • heti / havi / egyéb jelentések összeállítása az ügyvezetés / minisztérium részére
  • együttműködés és kapcsolattartás a szervezet tagjaival

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • államigazgatásban vagy uniós projektben szerzett munkatapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • igényes munkakörnyezet
  • stabil háttér
  • dinamikus csapat

Jogviszony típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, Árpád híd metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezési határidő: 2017.05.30.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát Zombai Gabriela, HR munkatársnak címezve a hr@unp.hu e-mail címre várjuk "titkárságvezető" megjelöléssel.